~ Zase to stejné jako vždy..

27. září 2008 v 20:32 | ★•mrs.Fid[O]rka•™ píše...^^ |  journal
...H E L L O
Jak se dneska máte. Na večír? Já dobře. Jako trošku nasraná, ale dobrý. Teť se tu uklidňuju tík že hraju nějaký hry stáhnutý.. Jako některý sou v poho. Tátovi psal nějakej kámoš z práce a jako poslal mu asik 20 SMS za minutu. Takže to tu zvonilo pořád a jako já sem mu řekla ať si dá tichý zvonění.. A jako von hned : A proč jako nestarej se o to!! A jako hned takhle na mě..!


No tak to bylo doma!
A jako teť venku. No tak sme byli zase se psema. A chtěli sme jít k rybníku..! Povim vám to teda i když vás to možná nebude zajímat. Tak jako šli sm nejdřív s Jackií a Falcem. Tak to bylo dobrý!! A potom sme si vzaly Mandy a Neli.. A to už bylo horší. I Falca sme vzali sebou. No děsný jako. Šli sme na pole. Hmm a Mandy a Neli hrabou myši. Takže byli nějak 100 m před náma.. No děs!! Takže sme za nima museli jít. A jako dali sme jim pořádně. A Neli viděla zajíce a tak běžela za nim. Takže sme ji už neviděli naštěstí se vrátila.. No a potom se ztratila Mandy a tak sme ji hledali a najednou přídem jako k barákům a najednou tam OVCE!! Jako mazec. No a ta ženská hned na nás : Děte pryč s těma psema.. Hmm tak sme museli..
Potom sme je teda našli..
No k tomu rybníku kam sme chtěli jít to trvá tak okolo 30 minut.. Hmm a my sme tam šli asik 2 hodiny.. A to fkt nekecám!!
No sptě děs ae zase sme si to užily!!
Jdu hrát zase ty hry.. Tak zatím!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CraZy.B[O]niE CraZy.B[O]niE | Web | 27. září 2008 v 20:44 | Reagovat

Šli jsme tam 3 hod ae to je fuk stejně jsme tam šli dloho!!!!Jako a Neli s tim zajícem zabít jí ty voe a pak jak byli hpodný pročč nejsou takhle polád!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama